1. Home
  2. /
  3. خصوصیات
  4. /
  5. دوست‌دار طبیعت

دوست‌دار طبیعت

ورق‌های فومیزه پی وی سی یا صفحه فوم PVC محصولی “سبز” است که مطابق با استاندارد E1 اروپا و استاندارد RoHS طراحی و ساخته شده است که برای سلامتی انسان خطری ندارد.

ورق‌های فومیزه پی وی سی برخلاف محصولات ام دی اف محصولاتی دوستدار طبیعت هستند. این محصولات عاری از هرگونه فرمالدئید و بنزن می‌باشند.

ورق‌های فومیزه پی وی سی یا صفحه فوم PVC محصولی “سبز” است که مطابق با استاندارد E1 اروپا و استاندارد RoHS طراحی و ساخته شده است که برای سلامتی انسان خطری ندارد. بر اساس این استاندارد که در اروپا وضع شده و بر اساس توافقات، وجود 6 ماده خطرناک برای سلامتی انسان و طبیعت را در محصولات دارای این استاندارد، منع کرده است. این شش عنصر شامل کادمیوم، جیوه، کرومیوم، PBB ،BDE و سرب است. طبق این استاندارد ورق فومیزه عاری از هر گونه سموم متداول در محصولات چوبی مانند فرمالدئید، گوگرد، سرب و … است.

 اين محصولات با عاری بودن از فرمالدئيد به عنوان محصولی دوستدار طبيعت و قابل بازيافت توسط محيط زيست محسوب مي شوند.

از طرفی با وجود کاربری نزدیک با مصنوعات چوبی و صفحات ام دی اف، این محصول بر پایه چوب نیست و برای تولید آن نیاز به قطع درختان و از بین بردن محیط زیست نیست که این مساله نکته حائز اهمیتی برای دوست‌داران محیط زیست و دغدغه‌مندان این حوزه است.