1. Home
  2. /
  3. محصولات
  4. /
  5. ورق فومیزه پی وی...

ورق فومیزه پی وی سی روکش دار

ورق فومیزه پی وی سی روکش دار | روکش پی وی سی در تعداد لايه‌های مختلف، تنوع جنس لايه‌ها، ضخامت‌ها، رنگ‌ها و نقوش مختلف و نيز بافت برجسته مختلف (صاف، براق، مات، رگه چوبی و…) بسته به نوع كاربرد مورد نياز توليد می‌شوند.

ورق فومیزه پی وی سی روکش دار یکی دیگر از محصولات ساخته‌شـده از پی‌وی‌سی است که به دلیل ویژگی‌های خاص، استفاده از آن‌ها به صورت گسترده‌ای رو به افزایش است.

با توجه به ویژگی‌های ذاتی ورق‌های فومیزه پی‌وی‌سی نظیر ضد آب بودن و خاصیت خود خاموش شوندگی، این محصولات جایگزین مناسبی برای مواردی نظیر چوب، ام‌دی‌اف، نئوپان و … محسوب می‌شوند. ورق های فومیزه بسیار سبک بوده، به شدت در مقابل رطوبت و خوردگی و در مواجهه با مواد شیمیایی به شدت مقاوم هستند که این جایگزینی در محیط‌های مرطوب و مکان‌هایی نظیر آزمایشگاه‌ها و … اجتناب‌ناپذیر است.

تنوع روکش در ورق فومیزه پی وی سی روکش دار

ورق‌های فومیزه را با استفاده از دستگاه‌های پرس غلطکی، وکیوم و یا پرس گرم روکش می‌کنند.

روکش پی وی سی در تعداد لايه‌های مختلف، تنوع جنس لايه‌ها، ضخامت‌ها، رنگ‌ها و نقوش مختلف و نيز بافت برجسته مختلف (صاف، براق، مات، رگه چوبی و…) بسته به نوع كاربرد مورد نياز توليد می‌شوند.

با استفاده از ورق فومیزه پی وی سی روکش دار هر پروژه را می‌توان با سرعت زیاد و حداقل زمان و هزینه بسیار کم اجرا نمود.

قابليت انعطاف‌پذیری بالای اين نوع ورق‌ها، این محصول را برای استفاده در ساخت نوار لبه، روكش كردن پروفيل‌ها، نوار لبه‌های فرم‌دار و فرز خورده مناسب می‌کند. همچنين يكی از استفاده‌های منحصر به فرد روكش پی‌وی‌سی در ساخت مصنوعاتی است كه نياز به پيوستگی روكش در ابعاد مختلف يک سازه يا به عبارتی نياز به ايجاد شيار V شكل روی تخته و تاكردن آن باشد. به عنوان مثال توليد ميز تلويزيون و جعبه بلندگو (باند) و … از این دسته‌اند.

بدین منظور، جهت برآورده کردن نیاز مشتریان در جهت دستیابی به محصولاتی با ظاهری زیبا و مشابه با رنگ و بافت چوب طبیعی، طرح سنگ و طرح‌های متنوع و ساده رنگی دیگر بر حسب سلیقه و نیاز بازار؛ یونیفوم اقدام به ارائه انواع ورق‌های فومیزه روکش‌دار با طرح و رنگ چوب‌های طبیعی و همچنین هایگلاس نموده است.

قابل ذکر است یونیفوم پذیرای سفارش مشتریان در جهت تولید ورق‌های فومیزه با روکش اختصاصی و سفارشی می‌باشد.

سفارش محصول

سفارش محصول